O NÁS, ALEBO V ČO SME INÍ...

Naša optika je malá rodinná firma, v ktorej všetkým záleží na jej perfektom fungovaní. Existuje na tej istej adrese už 45 rokov, a to je na Slovensku po roku 1989 skutočná rarita. Naviac v nej stále pracuje jej zakladateľka, pani Duchoňová, ktorá je v optickom fachu už viac ako 60 rokov. V súčasnosti už vedú firmu jej dcéry, ktoré sú obe profesionálne optičky a jedna je aj optometristka.


MAXIMÁLNE PROFESIONÁLNY PRÍSTUP

V našej optike sa vždy stretnete s absolútnou profesionalitou. Každodenne sú vám k dispozícii dvaja oční optici a jeden očný optik – optometrista, ktorý prevádza meranie dioptrii, očného tlaku a aplikuje kontaktné šošovky. V našej práci sa perfektne vyznáme, poradíme Vám, vysvetlíme a pomôžeme pri výbere ku Vašej maximálnej spokojnosti s ohľadom na zdravie Vašich očí. Vo väčšine optík vás obsluhuje len vyškolený personál, no naši odborníci dlhé roky študovali optiku a optometriu na stredných i vysokých školách.

  

  

  

Vo viacerých optikách nie je každodenne prítomný optometrista a preto je často nutné na vyštrenie čakať dlhú dobu. Náš optometrista je však každodenne pripravený iba u nás v optike a vyšetrenia preto nie sú časovo náročné. Termín je možné dohodnúť telefonicky, cez webový formulár alebo osobne v predajni. Týmto urýchľujeme možnosť vyšetrenia a šetríme Váš čas

Viac informácii

3D meranie zraku

Optometrista v našej optike používa na stanovovanie dioptrii metódy nemeckej optometristickej školy a absolútnu novinku na Slovensku - 3D zážitkové meranie zraku. V našom optometristickom pracovisku sa s rovnako odborným prístupom stretnete aj pri aplikácii kontaktných šošoviek.V mnohých optikách sa okuliare priamo nevyrábajú, posielajú sa na spracovanie do vzdialených výrob, niekedy aj do cudziny. Kvôli tomu u nich trvá výroba okuliarov aj niekoľko týždňov a vyrábajú ich ľudia, ktorí o vašich individuálnych potrebách a požiadavkách nič nevedia, lebo sa s vami nikdy nestretli osobne. My vlastníme brúsny automat Mr. Orange od francúzskej firmy Essilor a ďalšie prístroje potrebné k výrobe okuliarov. Preto sme schopní vyrobiť okuliare veľmi rýchlo, aj do niekoľkých hodín, a to presne na mieru.

Ponúkame multifokálne okuliarové šošovky od tých najlepších výrobcov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s ich výrobou ( francúzska, japonská, nemecká výroba). Momentálne máme v ponuke niekoľko desiatok typov multifokálnych okuliarových šošoviek. Pri ich výbere je pre Vás nesmierne dôležité individuálne poradenstvo, pri ktorom zvažujeme všetky Vaše požiadavky tak, aby sme Vám zabezpečili kvalitné videnie a zároveň zohľadnili finančnú dostupnosť vybratej šošovky.

Viac informácii